اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس next plus

اسپلیت اینورتر ال جی مدل نکست پلاس next plus

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: BV096STQ
موجودی: عدم موجودی در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

 1. کولر گازی اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر Next Plus  از سری کولر های گازی اسپلیت ال جی  اینورتر وی (Inverter V  ) می باشد و در ظرفیت 9000 ، Btu 24000 18000، 12000  ارائه شده است.

 2. در سری اینورتر وی کولر های گازی و اسپلیت  ال جی (Inverter V) از جدید ترین تکنولوژی اینورتر استفاده گردیده و به موجب آن طبق اعلام شرکت سازنده کاهش 60 درصدی مصرف انرژی را به همراه خواهد داشت.


  همچنین کولر گازی اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر  Next Plus   از ویژگی های دیگری نیز بهره مند می باشد که در این قسمت به چند یک از آنها اشاره گردیده است:

 3. عملکرد اسکن هوشمند
  •   اسکن هوشمند موجود درکولر گازی اسپلیت های ال جی سری اینورتر وی، قابلیت شناسایی موقعیت  مکانی و فعالیت های کاربر را دارا می باشد تا  دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب  باد را  به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید.

  • زمانی که کاربری در محیط حضور ندارد ،کولر گازی اسپلیت نکست پلاس اینورتر وی ال‌جی به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین بازمی گردد و بدین صورت  از اتلاف مصرف  انرژی جلوگیری  به عمل می آورد.

  • قابلیت اسکن هوشمند (Smart Scan) کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس  با بهره‌مندی از فناوری حسگر هوشمند (Intelligent Sensor) به دست می‌آید که با تشخیص عدم حضور افراد در محیط اتاق به صورت خودکار میزان خنکی هوا را به تدریج کاسته و هر ۲۰ دقیقه اجازه افزایش دما به میزان یک درجه سلسیوس را می‌دهد.

   

   
 4. نشانگر مصرف انرژی
  •   در صورت یکبار فشار دادن دکمه نمایشگر مصرف انرژی در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس ، میزان مصرف انرژی در آن لحظه نشان داده می شود و در صورت فشار مجدد دکمه میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) نشان داده می شود.   

 5. فن آوری اینورتر ال جی
  • کولر گازی اسپلیت نکست پلاس اینورتر وی ال‌جی (Next Plus Inverter V) با بهره‌گیری از فناوری Inverter V (تا ۶۰ درصد) وهمچنین قابلیت اسمارت اسکن (تا ۱۳ درصد) مجموعا تا ۷۳ درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی را برای  مصرف‌کنندگان به همراه دارد.

      

 6. پره های طلایی

  •   با بکارگیری پره های ( فین های) طلایی (در قسمت خارجی دستگاه) کندانسور مبدل حرارتی موجود در کولر گازی اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر NEXT PLUS   از خوردگی و فرسایش حاصل از شرایط آب و هوایی خارجی در امان می ماند.
  •   کولر گازی اسپلیت نکست پلاس اینورتر ال جی  با بهره‌گیری از کمپرسور ویژه مناطق گرمسیر قادر به تأمین هوای تازه و مطبوع در دمای بالای محیط بیرون تا ۴۵ درجه سلسیوس است. وجود سیستم حفاظت Gold Fin به صورت یک پوشش ایمنی از سطح مبدل حرارتی در برابر زنگ‌زدگی و دیگر عوامل محیطی مخرب محافظت می‌کند.

  •   این امر سبب می گردد تا دوام و طول عمر دستگاه شما افزایش یابد.  • فیلتر آیونایزر و 3M
  •    فیلتر ها و یونیزه کننده های مدرن و جدید مورد استفاده در کولر گازی اسپلیت اینورتر نکست پلاس ال جی،در برابر مواد و موجودات مضرری مانند بو،باکتری ،ویروس ها و مواد حساسیت زا از کاربر حفاظت می کند.

  •   فیلتر پلاس مستر آیونایزر موجود در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس با تولید بیش از 3 میلیون یون در هر دقیقه باعث ازبین رفتن تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا می شود و تمام اجسام موجود در فضای کاربر از جمله مبل، پرده و حتی لباس ها را هم یونیزه می کند.

  •   با استفاده از تکنولوژی ال جی بکار رفته در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر در فیلترهای 3M تمای ذرات آلوده با قطر بیشتر از 3 میکرون از بین خواهند رفت.

   

 7. فیلتر محافظ دو گانه

  • فیلترمحافظ دو گانه موجود در کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر NEXT PLUS   قابلیت حذف ذرات و باکتری ها  با قطر بیشتر از 10 میکرون را دارا می باشد.

   

   

 8. تمیز کننده خودکار پلاسمستر

  • کولر گازی اسپیلت ال جی اینورتر نکست پلاس  Next Plus V، قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اِواپراتور یونیت داخلی می باشد.

 9. پرتاب باد 15 متری در 4 جهت مختلف
  •    با کولر گازی اسپلیت اینورتر ال جی نکست پلاس جریان هوای سرد،تا فاصله 15 متری و به همه ی گوشه های اطاق شما می رسد.به این ترتیب،دمای هوای خارج از منزل هرچه که باشد،فضای اطاق خنک و خوشایند خواهد بود.   

 10. خنک کنندگی سریع


   

   

 11. حالت خواب عمیق

  •   با فعال کردن این قابلیت از طریق ریموت کنترل کولر گازی اسپلیت ال جی نکست پلاس اینورتر،دستگاه به صورت خودکار هر 30 دقیقه یکبار دما را یک درجه افزایش می دهد و این فرآیند در زمان استراحت،با افزایش 2 درجه ای دما خواهد بود 12.  اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر Next Plus    داراي 5 سال ضمانت  كمپرسور و 2 سال گارانتي قطعات فني مي باشند .

 13. اسپیلت ال جی نکست پلاس اینورتر Next Plus V  ساخت کشور کره می باشد.

 14. برای محاسبه ظرفیت کولر گازي و اسپلیت مورد نیاز در طبقات وسط ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود 400 تا 600 (BTU) و درطبقاتی که بالای آنها پشت بام است بدلیل تابش خورشید بر سقف ،به ازاء هر مترمربع زیربنا بین 600 تا 800 (BTU) درنظر گرفته میشود. (مثلا" برای یک اتاق 12 متری اسپلیت 9000 و برای سالن 40 متری اسپلیت 24000 می تواند مناسب باشد.)
امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع کولرهای گازی و اسپلیت و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد.

برای اطلاع از قیمت محصولات لطفا تماس حاصل فرمائید .