دیگ آب گرم فایرباکس دابو صنعت

دیگ آب گرم فایرباکس دابو صنعت

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: DSW-FB.70 - 6 Bar
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به روز محص...

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

دیگ های آب گرم فایرباکس از نظر تکنیک های نصب مشابه دیگ های فایرتیوب هستند، ولی پوسته و محفظه احتراق آن ها مانند کوره استوانه ای فایرتیوب ها گرد نیست. این دسته از دیگ ها به طور معمول برای استفاده در کاربردهای نیازمند به آب گرم با ظرفیت و فشار پایین ساخته می شوند. دیگ فایرباکس یک واحد جمع و جور و مقرون به صرفه بوده و انتخابی ایده آل برای موتورخانه های مرکزی به شمار می رود.

راندمان حرارتی قابل توجه 92% و کم حجم بودن اصلی ترین ویژگی دیگ های آب گرم فایر باکس تولیدی دابوصنعت می باشد.

طراحی منحصر به فرد این دستگاه به گونه ای است که کوره آن در بالاترین نقطه دیگ و در مسیر خروجی آب گرم سیستم قرار دارد و سومین پاس حرارتی آن در پایین ترین نقطه آن قرار داده شده است. این پیکربندی باعث انتقال انرژی موجود در گازهای خروجی از دودکش به آب گرم سیستم شده و بازده حرارتی دستگاه را افزایش می دهد؛ به همین خاطر دمای گازهای خروجی از دودکش پایین بوده و تقریباً برابر با دمای آب گرم خروجی سیستم می باشد. مزیت دیگر این طراحی آن است که خروجی آب گرم سیستم در نزدیکترین نقطه به کوره که بیشترین انتقال انرژی در آن اتفاق می افتد قرار دارد. این انتقال انرژی شامل هر سه نوع انتقال حرارت تابشی، همرفت و رسانایی می باشد.

 

برخی ویژگی های دیگ آب گرم فایرباکس

·         قیمت مناسب با توجه به کارایی قابل قبول دستگاه به نسبت دیگ ها و طرح های مشابه

·         قابلیت کارکرد با هر نوع مشعل فن دار استاندارد

·         طراحی ویژه جهت سهولت در انجام نصب،  بازرسی و سرویس در کوتاهترین زمان ممکن

·         برخورداری از حفاظت کاتدی

·         دسترسی آسان به سطوح انتقال حرارتی جهت هر گونه بازرسی و سرویس

·         قابلیت طراحی با فشار کاری 12bar بر اساس استاندارد ASME

·         کمترین اتلاف انرژی از جداره ها و رعایت استاندارد های NFPA

·         رعایت گرادیان دمایی داخل دیگ

·         عایق کاری بدنه از پشم سرامیک با دانسیته 128kg/m³ به ضخامت 2inch

 

·         استفاده از الیاف سرامیکی به روش لینترینگ در عایق کاری و نسوز کاری درب و دودکش


دیگ های آب گرم و آب داغ دابو صنعت بر اساس استانداردهای EN12953، BS2790 اروپا و ISIR4231، ISIR7911 ملی ایران طراحی و ساخته می شوند. تمامی مراحل تولید این دیگ ها توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تحت نظارت و بازرسی دقیق قرار می گیرند.

فولاد مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از جنس DIN17155-17mn4 و غیر تحت فشار از جنس EN10025-S235JR و لوله های انتقال حرارت از جنس DIN17175-ST35.8 می باشد که از معتبرترین تامین کنندگان اروپایی تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

جوشکاری کلیه مناطق تحت فشار به روش SAW (زیر پودری) با ماشین بوم و ستون، پوزیشنر وگرداننده مخازن به صورت کاملاً اتوماتیک صورت می پذیرد که بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی را فراهم می سازد.

در جوشکاری مناطق غیر تحت فشار و جوش ریشه از روش SWAW (توپودری) و جوشکاری دستی با الکترود E7018,E7010 مطابق با WPS  و PQR استفاده می شود.

کلیه خطوط جوشکاری دیگ های آبگرم و آب داغ بر اساس استانداردهای فوق الذکر توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد آزمایش های NDT از قبیل RT,UT,PT,VT قرار می گیرد.

کلیه جوشکاران مطابق استاندارد EN287 مورد آزمون صلاحیت جوشکاری قرار می گیرند و دارای گواهینامه صلاحیت جوشکاری از معتبرترین مراکزبازرسی و آزمون و تحت نظارت کامل واحد کنترل کیفیت کارخانه می باشد.

تست هیدرواستاتیک در شرایط 1.5 برابر فشار طراحی و پس از انجام کلیه مراحل عملیات جوشکاری به مدت یک ساعت با آب حداقل 7°C و با نظارت بازرس مقیم و بخش کنترل کیفیت صورت می پذیرد.

عایق کاری و نسوزکاری درب ها به وسیله فایبر سرامیک با دانسیته 128kg/m³ با تحمل دمای 1260°C به روش لینیرینگ به صورت کتابی صورت می پذیرد که ضمن جلوگیری از اتلاف انرژی و رعایت الزامات استاندارد NFPA85&86 در مقابل شوک های حرارتی مقاوم می باشد و در درازمدت نیاز به تعمیر و نگهداری ندارد.
امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع دیگ های آبگرم فولادی و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد.