گاز فریون R134 و R134A

گاز فریون R134 و R134A

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
کد محصول: R134 و R134A
موجودی: عدم موجودی در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به ر...

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "


گاز R134A یکی از رایج ترین مبردها در دنیاست که در طیف گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرد.

گاز R134A سنگین تر از هوا می باشد، لذا چون در سطح زمین جمع می شود، ممکن است در اثر تنفس هوای آلوده منجر به گیجی، تهوع، و غش و از حال رفتگی شود. این گاز در صورتیکه با پوست و یا چشم تماس پیدا کند، در حرارت منهای ۲۶٫۵  درجه سانتیگراد شروع به جوشیدن می کند، بنابراین موجب سوختگی های جدی پوستی خواهد شد، و اگر گاز R134A  با قرنیه چشم تماس پیدا کند، منجر به کوری می شود. 

گاز R134A قابل اشتعال نمی باشد، و سمی نیست، ولی هنگامی که گاز R134A با شعله آتش مستقیماٌ تماس پیدا کند، می تواند به مواد سمی خطرناکی تجزیه شود. بخارات ا سیدی گاز R134 معمولاً خارش آور هستند که در مرحله اول آزاد می شوند، و سپس فوسوژن تولید می شود که بسیار سمی است.

گاز R134A اگر در فضای در بسته ای را به میزان پانزده درصد حجمی اشغال کند، در اثر تنفس بخارات گاز R134A همانند مواد مخدر حالت خوش کذائی بوجود می آید که این وضعیت می تواندا فرادی را که در محل کار می کنند ، بطور خطرناکی  از حالت عادی خارج کند. گاز R134A در صورتی که تراکم گاز در فضای بسته به بیش از پانزده در صد حجم هوا برسد تنفس گاز R134A می تواند ضربان قلب را نا مرتب کرده و حتی در مواردی منجر به حمله قلبی شود.

این گاز با روغن های معدنی مخلوط نمی شود، همانطور که به آسانی با مبرد CFC مخلوط می شود. کمپرسورهای مناسب با گاز گاز R134A با روغن های پلی استر که یک نوع روغن مصنوعی هستند، پر می شوند. گاز مبرد گاز R134A بسیار جاذب الرطوبه است و روغن های پلی ایستر تقریبا صد مرتبه بیشتر از روغن های معدنی جاذب الرطوبه هستند.

گاز R134 در سیلندرهای ١٣/۵ کیلویی و در اندازهای بزرگتر بصورت بشکه قابل ارائه می باشد. این گاز در برندهای مختلف موجود میباشد که بیشتر آنها ساخت کشور چین میباشد. بیشترین برند موجود در بازار، ایسکون و رفریجرانت می باشند.امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص لوازم یدکی چیلر و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد.