دابو صنعت


دابو صنعت

نمای گرید:

دیگ آب داغ سوپر سه پاس دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "ساختار این دیگ ها از نوع فایر تیوب با 3 پاس انتقال حرارت و از نوع پشت مرطوب می باشد.کلیه عملیات حرارتی و ساخت، تحت نظارت موسسه باز..

دیگ آب گرم سوپر دو پاس ( شعله برگشتی ) دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "طراحی این دیگ ها به صورت شعله برگشتی با 2 پاس انتقال حرارت بوده و برای فشار های کاری 6,8,10,12,15BAR طراحی و ساخته ..

دیگ فایر باکس چگالشی دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . " هواسازهای گرمایشی با عبور هوای خنک از داخل یک مبدل حرارتی آن را گرم نموده و از طریق کانال ها و دریچه های نصب شده بر روی کف، ..

پکیج موتور خانه ای چند منظوره دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "پکیج موتورخانه ای تفتان قابلیت تامین همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم گرمایشی را دارا می باشد. پکیج های موتورخانه ای در فضایی خارج از ..

دیگ آب گرم زغال سنگ سوز دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "زغال سنگ به عنوان سوختی فسیلی و تجدید ناپذیر از سالیان دور تا به امروز همواره نقشی موثر در صنایع مختلف داشته است. زغال سنگ یکی از ..

دیگ آب گرم عمودی دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "این نوع دیگ های آب گرم ضمن داشتن استحکام و زیبایی با اسقرار تیوب های انتقال حرارت به صورت عمودی دارای سطح حرارتی بالا می باشند.&nb..

دیگ آب گرم فایرباکس دابو صنعت

تماس بگیرید

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "دیگ های آب گرم فایرباکس از نظر تکنیک های نصب مشابه دیگ های فایرتیوب هستند، ولی پوسته و محفظه احتراق آن ها مانند کوره استوانه ای فا..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)