گاز فریون R22

گاز فریون R22

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
کد محصول: R22
موجودی: عدم موجودی در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به ر...

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "


گاز فریون 22 یا R22 ایزوبوتان جایگزینی دیگر برای دیگر مبردها است که تاثیر بسزایی بر محیط زیست, و یخچال ها و فریزهای خانگی R600مبرد دارد. گاز فریون 22 به هیچ وجه به لایه اوزون آسیب نمی رساند.علاوه بر آن این گاز بخشی از گازهای بنزینی از منابع طبیعی است.

گاز در گذشته مورد استفاده بوده و در حال حاضر در اروپا و آمریکا نیز از این گاز استقبال فراوانی می شود بخصوص کشورR600A بهره می برند.به خاطر در دسترس بودن ایزوبوتان در نقاط مختلف R600A آلمان که 90% از یخچال و فریزهای این کشور از گاز  یک مبرد عالی با بهره وری انرژی خوب,اما باR600Aجهان به طور گسترده پیرامون جایگزینی اش با دیگر مبردها بحث شده.  مشخصه بسیار متفاوت در خرید گاز فریون 22 در چند نکته است که ملزم به طراحی سیستم تبرید برایش دارد.اولین نکته بارز و حائز اهمیت آن اشتعال پذیری شدید این گاز است.

 فشار آن است که دارای سطح فشار پایین تری نسبت,این دو گاز است. سطح کم فشار R134A ,R12 بزرگترین تفاوت این گاز با گاز مستقیما با دمانی بحرانی نسبتا بالا رابطه دارد و این یک مزیت خوبی به این گاز می دهد که در دماهای بالا دارای ظرفیت خنک    را در یک سیستم تبرید بدون تغییر شارژ نمایید, مقدار شارژ در قیاس گرم خرید گاز فریون 22 بسیار پایین خواهدR600کنندگی بسیارخوبی است.

اگر گاز DIN8960 در استاندارهای بین المللی یافت نمی شود. برخی از دادهای دقیق گاز فریون 22 یا r22 در استاندارد R600Aبود. مشخصات دقیق مبرد  منتشر شد.خلوص این مبرد از نظر شیمیاییISO916آلمان بصورت دربسته وجود داشت که یک نسخه بروزرسانی شده آن در طی و پایدار بودن برای سیستم های تبرید مادام آل عمر و همچنین از نظر ترمودینامیکی در مورد رفتارو کنترل سیستم های تبرید باید نسبتR12که معمولا با روغن های معدنی استفاده می شود وضعیت سازگاری یکسانی با R600Aمورد بررسی قرار بگیرد.مبرد به روغن دارد.

حلالیت این گاز در روغن به خوبی آر 12 است. البته در برخی از لاستیک ها ,پلاستیک ها و برخی از پلاستیک های کلر دار مشکلاتی مشاهده می شود که جای نگرانی ندارد چون به ندرت در سیستم های تبریدی از این گونه مواد استفاده می شود. 

بزرگترین و اصلی ترین عیب گاز فریون 22 که مورد بحث می باشد ریسک بالای اشتعال پذیر بودنش است.سیستم های مورد استفاده و   مناسب نیستند و باید تمهیداتی در طراحی سیستم ایجادR600صرفا و به سادگی برای گاز R134A-R12طراحی شده برای گازهای بشود .

عمده این تغییرات عبارت اند از:

لوله ها در خرید گاز فریون 22

مبرد ایزوبوتان سازگار با انواع جنس لوله های به کار رفته در سیستم می باشد از قبیل آهن, مس, برنج و آلومینیوم.الاستومرها مانند  می باشند با این حال لاستیک طبیعی و سیلیکون ها توصیه R600Aنایلون, تفلون, برخی از انواع لاستیک ها مناسب برای گاز نمی شوند.

گاز فریون R22 جهت استفاده در سیستم‌های برودتی بکار می‌رود. این گاز دارای پایداری دمایی و شیمیایی بسیار بالایی بوده و خورندگی در فلز ایجاد نمی‌کند.

فرمول: CHClF2

نقطه جوش: 40.82-درجه سلسیوس

دمای فریز: 160- درجه سلسیوس

وزن: 13.6 kgامیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص لوازم یدکی چیلر و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد.