رادیاتور پنلی آتروپان دو کنوکتور P.K.K.P-SLIM

رادیاتور پنلی آتروپان دو کنوکتور P.K.K.P-SLIM

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: PKKP SLIM
موجودی: در انبار

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

راهنمای خرید رادیاتور پنلی آتروبان دو کنوکتور PKKP-SLIM

 1. بطور کلی رادیاتورهای پنلی دو کنوکتور آتروبان در دو نوع SLIM و WIDE تولید می شوند.
 2. رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM در طرح ها و شکل های مختلف تولید و عرضه می شوند که همین امر به خریدار، قدرت انتخاب های متفاوتی را در طراحی رادیاتور و دکوراسیون محیط می دهد.
 3. رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM، از مواد اولیه استاندارد و باکیفیت و مطابق تمامی استانداردهای لازم و دستورالعمل های کیفی، تولید و عرضه می شوند.
 4. از مزایای رادیاتور پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM، می توان به حجم آبگیری مناسب، عملکرد گرمایی چشمگیر و همچنین راندمان حرارتی بالا اشاره کرد.

 5. رادیاتورهای پنلی دو کنوکتور SLIM آتروبان، قابلیت نصب دوطرفه دارند و در دو عرض 65 و 100 میلی متر (بر حسب نیاز مشتری) قابل ارائه می باشند.
 6. رادیاتور پنلی دو کنوکتور SLIM بدلیل نداشتن زوایای تیز و خطرآفرین برای کاربری مسکونی بسیار مناسب می باشند.
 7. طراحی صحیح رادیاتورهای دو کنوکتور SLIM پنلی آتروبان، باعث شده تا آب با سرعت مناسب در داخل رادیاتور جریان داشته باشد و رسوبات رادیاتور به حداقل برسد.
 8. بدلیل ماهیت ساختار رادیاتورهای پنلی دو کنوکتور SLIM آتروبان و استفاده از ورق فولادی، این رادیاتورها، انتخاب مناسبی برای استفاده در واحدهای دارای پکیج می باشند.
 9. همانطور که از تصاویر رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM مشخص است ، سطح بیرونی پنل ها علاوه بر مجاری عمودی دارای مجاری افقی جریان آب گرم درون پنل ها میباشد بنابراین میتوان افزایش بازده حرارتی تا میزان 20درصد را طبق اعلام شرکت آتروبان نتیجه گیری کرد.

  رادیاتور پنلی تک کنوکتور آتروبان

 10. مقادیر گرمادهی هر بلوک از رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM بر مبنای دمای آب ورودی به رادیاتور معادل 75درجه سانتیگراد و دمای آب خروجی 65 درجه از رادیاتور و دمای هوای اتاق معادل 20 درجه سانتیگراد در نظر گرفته شده است.
 11. فشار تست رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM حدود 7.5 بار و فشار کار آنها 5 بار است.(قابل استفاده در برجهای تا 12 طبقه)
 12. جنس ورق فولادی بکار رفته در ساخت رادیاتورهای پنلی دو کنوکتور SLIM از نوع ST12 با ضخامت 1.25 میلیمتر می باشد.
 13. رادیاتور پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM دارای گارانتی به مدت 7 سال می باشد.
 14. بدنه رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM پس از زیرسازی فسفاته روی ، جهت جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش چسبندگی رنگ توسط رنگ پودری الکترو استاتیک کوره ای RAL:9019 پوشانیده می گردند.
 15. برای محاسبه مقدار طول رادیاتورپنلی مورد نیاز آپارتمانهای مسکونی در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای هر مترمربع زیربنای مفید در طبقات وسط آپارتمان حدود 90 کیلوکالری و برای طبقاتی که در بالای آنها سقف بام ساختمان است به ازاء هر مترمربع زیربنای مفید حدود 110 کیلوکالری گرمایش در نظر بگیرید.
 16. رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM دارای گواهینامه استاندارد DIN 1543:1623 می باشد که بیانگر رعایت کیفیت در ساخت محصولات این شرکت می باشد.
 17. طراحی رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM به گونه ای است که قابلیت نصب به صورت افقی، عمودی و دو طرفه را دارا میاشند.
 18. بسته بندی رادیاتورهای پنلی آتروبان دو کنوکتور SLIM با استفاده از کارتن های ضخیم و نایلونهای حبابدار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به محصول صورت می پذیرد.
 19. شرکت ایده آل نوین با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش انواع تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، فروش رادیاتورهای دو کنوکتور SLIM آتروبان را نیز برای مشتریان خود، با بهترین قیمت بر عهده دارد.

نکات پس از خرید رادیاتور پنلی آتروپان دو کنوکتور

لوازم مورد نیاز برای نصب هر بلوک رادياتور پنلی عبارتست از :

 • الف) یک دست شیر و زانوی قفلی رادیاتور ( پیشنهاد می شود با استفاده از شیر ترموستاتیک رادیاتور و تنظیم آن در دمای دلخواه علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی ، شرایط آسایش مناسب تری را در فضای داخلی منزل یا محل کار خود فراهم نمایید )
 • ب) یک عدد شیر هوا گیری رادیاتور که همراه رادیاتور عرضه می گردد.
 • ج) دو عدد بست دیواری رادیاتورپنلی و در پوش کور که همراه رادیاتور عرضه می گردد.
امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع رادیاتور های پنلی و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد