دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

دستگاه تصفیه هوا سامسونگ

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول:  
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

 1. مساحت های تحت پوشش برای دستگاه تصفیه هوای سامسونگ در مدل M50ANSA حدود 50 مترمربع  و برای مدل S38ANBA  حدود 38 مترمربع  و در مدل ژوپیتر(j41 ) حدود 41 متر مربع میباشد.
   
 2. عملکرد فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه هوای سامسونگ به شرح زیر میباشد:
  •      فیلتر اولیه  (پیش فیلتر ): این فیلتر ذرات بزرگ گرد و خاک ، گرده ها ، موی حیوانات معلق در هوا و ... را از بین می برد.
  •      فیلتر هپا: این فیلتر ذرات میکروسکوپیک گرد و غبار را از بین می برد.
  •      فیلتر ضد آلرژی : این فیلتر باعث از بین رفتن کلیه ذرات آلرژی زای موجود در هوا می شود.
  •      فیلتر کربن اکتیو و بوزدا:  این فیلتر موجب از بین رفتن کلیه ذرات سرطانزا مانند دیوکسین وبنزوپرین میشود و همچنین باعث جذب شدن بوهای نامطبودستگاه تصفیه هوا سامسونگع موجود در هوا میشود.
  •      فیلتر DNA :کلیه ذرات سرطان زا (شامل دیوکسین و بنزوپرین ها که برای بدن انسان مضر می باشند) را از بین می برد.
    
 3. دستگاه های  تصفیه هوا خانگی سامسونگ با طراحی زیبا و نوآوری در بهبود کیفیت هوا (سیستم s-plasma ion ) امکان جلوگیری از شیوع ویروس ها ی متداول سرماخوردگی , آنفولانزا, باکتری ها و ذرات مضر را تا بیش از 99/9 % به کاربر می دهد.
   
 4. سیستم  s-plasma ion  تعبیه شده در دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ توانایی از بین بردن ویروس های  corna همانند ویروس sars را دارا می باشد.ویروس های corna  بسیار خطرناک بوده و در برخی مواقع باعث مرگ و میر می شوند.نوآوری دکتر ویروس در دستگاه های تصفیه هوای سامسونگ باعث ایجاد محیط زندگی سالم و پاکیزه می گردد.
   
 5. کارکرد آسان دستگاه تصفیه هوای سامسونگ , باعث می شود کاربر به آسانی با فشردن یک دکمه ,بر اساس میزان آلودگی هوا , یکی از حالات بهینه زیر را انتخاب نماید:

  •    حالت خواب (sleep mode  ): در زمان استراحت می توانید از این حالت که صدای کمتری دارد استفاده نمایید.
  •    حالت گردوخاک ( Dust mode ): در زمانی که گردو خاک زیادی در هوا وجود دارد می توانید از این حالت استفاده نمایید.
  •    حالت بوزدا (  Deodo mode ):زمانی که می خواهید بوهای نامطبوع موجود در محیط را به سرعت از بین ببرید استفاده از این حالت پیشنهاد می گردد.
  •     حالت خودکار( Auto mode ): دستگاه بصورت خودکار بسته به شرایط تنظیم می گردد.استفاده از این حالت بطور معمول پیشنهاد می گردد.
    
 6. نشانگرتعبیه شده بر روی دستگاه تصفیه هوا خانگی سامسونگ , کیفیت هوای موجود را نشان می دهد.همچنین طراحی قوس دار لبه های دستگاه باعث می شود که از آسیب دیدگی کودکان در صورت برخورد با آن جلوگیری  گردد.
   
 7. دستگاه تصفیه هوا خانگی سامسونگ مجهز به سیستم محافظ چند گانه در مقابل آلرژی می باشند.
   
 8. دستگاه تصفیه هوا سامسونگ مدل  M50ANSA طی 3 مرحله و دستگاه تصفیه هوا  سامسونگ مدل S38ANBA طی 4 مرحله کیفیت هوا را تنظیم می نماید.
   

دستگاه تصفیه هوا سامسونگدستگاه تصفیه هوا سامسونگتمامی دستگاههای تصفیه هوای سامسونگ ساخت کشور کره و دارای 18 ماه گارانتی سام سرویس میباشند. 

 .امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع دستگاه های تصفیه هوا و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد