جاروی روباتیک هایوارد Tigershark +

جاروی روباتیک هایوارد Tigershark +

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: Tigershark +
موجودی: در انبار

توضیحات محصول

جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل TIGER SHARK QC

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

 1. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Tiger shark QC ساخت کمپانی HAYWARD آمریکا ، دارای موتور هوشمند جهت تشخیص ابعاد استخر و دقت تصفیه ، بدون نیاز به حضور کاربر در زمان نظافت کف ، دیواره و پلهها بدون اتلاف آب امکان دسترسی به فیلتر از پایین و مجهز به فیلترهای کارتریج قابل شست و شو با عمر طولانی ، با قابلیت بالا رفتن از دیواره استخر به همراه کابل آب بندی شده مجهز به ترانس ایزوله خارج از آب .

  جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل TIGER SHARKplus
 2. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل Tiger shark PLUS ساخت کمپانی HAYWARD آمریکا ، دارای ریموت کنترل جهت فرمان و کنترل از راه دور ، با قابلیت بالا رفتن از دیواره بدون اتلاف آب ، به همراه فیلتر قابل شست و شو و تعویض دارای موتورهای جلو و عقب هوشمند جهت تشخیص ابعاد استخر ،بدون نیاز به حضور کاربر در زمان نظافت کف ، دیواره و پله ها مجهز به فیلترهای کارتریج قابل شست و شو با عمر طولانی به همراه کابل آب بندی شده مجهز به ترانس ایزوله خارج از آب.
  جاروی-اتوماتیک-استخر-هایوارد-مدل--SHARK-VAC
 3. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل shark VAC ساخت کمپانی HAYWARD آمریکا ، با قابلیت نشخیص هوشمند ابعاد استخر برای تعیین مسیر پاکسازی و کاربری بسیار ساده برای پرسنل استخر ،سیکل کاری 2 ساعته به همراه فیلتر قابل شست و شو و تعویض ، مجهز به Trolley ،چرخ سیار حمل ربات در کنار استخر ، بدون نیاز به حضور کاربر در زمان نظافت کف ، دیواره و پله ها ، مجهز به Roller Brushh جهت نظافت سطوح ، با امکان دسترسی به فیلتر از بالا ،بدون اتلاف آب همراه کابل مجهز به ترانس ایزوله خارج از آب .

  جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل SHARK XL
 4. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل shark VAC XL ساخت کمپانی HAYWARD آمریکا ، با قابلیت نشخیص هوشمند ابعاد استخر برای تعیین مسیر پاکسازی و کاربری بسیار ساده برای پرسنل صرفه جویی فوق العاده در مصرف انرژی تا 94% ، تنظیم سه حالته بالاروی از دیوار و تنظیم متد نظافت و حرکت بر روی خط آب ، سیکل کاری 22 ساعته به همراه فیلتر قابل شست و شو و تعویض با عمر بسیار طولانی ، Trolley یا چرخ سیار حمل ربات ، بدون نیاز به حضور کاربر در زمان نظافت کف ، دیواره و پله ها ،  با امکان دسترسی به فیلتر از بالا ،بدون اتلاف آب و طول کابل شناور تقویت شده ، تلفیق Foam Brushh ، و Roller Brush و عدم نیاز به شلنگ یا تجهیز اضافی با کاربری برای استخرهای عمومی و خصوصی مجهز به ترانس ایزوله خارج از آب.
  جاروی-اتوماتیک-استخر-هایوارد-مدل--aqua-vac-500
 5. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل500 Aqua vac ساخت کمپانی HAYWARD آمریکا ، دارای موتور هوشمند جهت تشخیص ابعاد استخر ، با قابلیت بالا رفتن از دیواره ، پله ها و سطح آب استخر قابلیت برنامه ریزی جهت نحوه جاروی کف ، دیواره قابلیت برنامه ریزی جهت متمرکز شدن بر موقعیت خاص ، مخصوص استخرهای عمومی و خصوصی قابلیت برنامه ریزی سیکل کار و زمان کارکرد سریع جارو 900 دقیقه و حالت عادی کارکرد 3 ساعته ،  مجهز به فیلترهای کارتریج حرفه ای با عمر طولانی و قابل شست و شو مجهز به ترانس ایزوله خارج از آب.


 6. تمام زیبایی آب استخر به زلال بودن اب و تمیز بودن آب آن بستگی دارد و به این جهت این آب نیاز به رسیدگی دارد یکی از وسایل رسیدگی به استخر جارو استخر می باشد.
 7. جارواستخر درانواع مختلف جارواستخر رباتیک و جارواستخر دستی در بازار موجود می باشد،
 8. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد بنا به متراژ استخر تعیین می شود و جارو استخر رباتیک بطور اتوماتیک استخر را جارو می کند.
 9. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد در نهایت دقت جلبک های موجود در استخر را از بین برده و عمل میکروب زدایی و تصفیه آب را انجام می دهد.
 10. ریز پردازنده های منحصر به فرد جاروی اتوماتیک استخر هایوارد قادر به کنترل حرکات با دقت و محاسبه خودکار زمان تمیز کردن بر اساس ابعاد و شکل استخر می باشد.
 11. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد مدل تایگر شارک و شارک وک علاوه بر دارا بودن موتوری قوی، بدنه ای سبک و قابل حمل داشته و برای انجام عملیات نظافت استخر نیازی به اپراتور ندارند.
 12. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد با طراحی خاص و استفاده از شنی مکنده به جای چرخ، قابلیت تمیز کردن کف و دیواره استخر را تواما دارند.
 13. جاروی اتوماتیک استخر هایوارد ساخت کشور امریکا بوده و دارای یک سال گارانتی و 5سال خدمات پس از فروش می باشند.

امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص تجهیزات استخر هایوارد و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد.