پمپهای تصفیه استخر و جکوزی هایوارد

پمپهای تصفیه استخر و جکوزی هایوارد

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: SP2607X10
موجودی: در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

 1. پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump از ظرفیت  1 اسب بخار تا ظرفیت 2.5 اسب بخار ارائه می شوند. که مناسب طیف وسیعی از جکوزی ها،  حوضچه های آب سرد، استخرهای خصوصی و عمومی می باشند.
 2. پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump دارای الکترو موتور پرتوان با استاندارد IE2 ساخت کمپانی A.O smith آمریکا می باشد.
 3. پپمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump دارای بدنه ضد زنگ و مجهز به استرینر هستند که جنس آنها از فایبرگلاس مقاوم می باشد.
 4. پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump با طراحی منحصر بفرد و تکنولوژی روز جهان، سطح صدای پایینی داشته که خود مزیتی جهت ایجاد محیطی آرام برای افراد می باشد.
 5. پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump برای تصفیه استخر با آبدهی 74 تا 117 گالن در دقیقه در ارتفاع 6 متر موجود می باشد.
 6. از دیگر مزایای پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump میتوان به صرفه جویی در میزان انرژی الکتریکی اشاره کرد که آن را از سایر پمپها متمایز می کند.
 7. پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump تک فاز می باشد.
 8. در انتخاب نوع پمپ تصفیه استخر، قدرت پمپ، حجم استخر، فاصله تا موتور خانه و نوع فیلتر شنی باید مورد توجه قرار گیرد.
 9. پمپ تصفیه استخر هایوارد HAYWARD سری Super Pump دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشند.
 10. محصولات هایوارد ساخت امریکا می باشند.

امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص تجهیزات استخر  و جکوزی هایوارد و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد.