منبع کویلدار عمودی ایده آل نوین

منبع کویلدار عمودی ایده آل نوین

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: -
موجودی: 2 تا 3 روز دیگر

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به ر...

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

مخازن آبگرمکن ساخت این شرکت در دو نوع کویل دار و دوجداره می باشند.

مخازن تحت فشار عبارتند از محفظه های بسته که جهت نگهداری سیال در فشاری بیشتر از فشار  15 psi یا 1 atm، طراحی شده اند. این فشار می تواند فشار داخلی ناشی از سیال باشد و یا فشار خارجی ناشی از گرم شدن مستقیم یا غیرمستقیم مخازن باشد.

اختلاف فشار یک عامل خطرناک است و بر اثر تغییرات فشار در مخازن تحت فشار، امکان انفجار و تخریب  وجود دارد. در نتیجه طراحی، ساخت و بهره برداری از این مخازن، توسط سازمان های مهندسی تحت نظارت قانونی قرار می گیرد. پارامترهای مهم در تعریف مخازن تحت فشار، حداکثر فشار و دمای مناسب مخازن می باشد.

مخازن دوجداره بیش تر مصرف خانگی داشته، ولی مخازن کویل دار با توجه به راندمان بالا و عمر بیش تر هم مصرف خانگی و هم مصرف صنعتی دارند. سیستم تأمین گرمایش در مخازن کویل دار توسط آب یا بخار می باشد که در داخل کویل جریان می یابند و در مخازن دوجداره سیستم گرمایش، آب بوده که در جدار دوم جریان داشته و حرارت را به جدار مرکزی انتقال می دهد. ورق مصرفی در ساخت این مخازن معمولاً کربن استیل می باشد که عملیات گالوانیزه گرم خارجی می باشد. ظرفیت مخازن کویل دار ساخت این شرکت از 200 الی 10000 لیتر می باشد.


مخازن تحت فشار از دیدگاه های مختلف به شرح ذیل تقسیم بندی می شوند:


1-     چیدمان: افقی یا عمودی

2-     نوع سیال نگهداری شونده: گاز یا مایع

3-     ضخامت جداره: جداره نازک یا جداره ضخیم

4-     هندسه مخزن: کروی، استوانه ای و یا مخروطی


کاربرد مخازن تحت فشار

این مخازن در صنعت به عنوان مخازن هوای فشرده، مخازن ذخیره آب، دیگ بخار (بویلر)، مخازن ذخیره انواع گاز، اتاقک تحت فشار، برج تقطیر، مخازن راکتورهای هسته ای، مخازن هوای فضاپیما، مخازن هوای زیردریایی، مخازن پنوماتیک، مخازن هیدرولیک تحت فشار، مخازن ذخیره سازی برای گازهای مایع مانند آمونیاک، کلر، پروپان، بوتان، LPG  و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

در مصارف غیر صنعتی به عنوان مخازن ذخیره آبگرم خانگی، مخازن اکسیژن و .. استفاده می شوند. بیشترین کاربرد مخازن تحت فشاردر صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می باشد.

      


امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع مخازن آبگرم و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد