پمپ گل کش HDS پمپیران

پمپ گل کش HDS پمپیران

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: گل کش HDS
موجودی: در انبار

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "


 

اين نوع پمپ از نوع گريز از مرکز افقی، با محفظه حلزونی، يک طبقه، پروانه يک سر آويز، موتور جدا و تک مکشه مرکزی می باشد.پروانه بالانس ديناميکی گرديده و محور به وسيله نوار گرافيتی آب بندی می شود.فلنج محفظه رانش به سمت بالا بوده و اگر ديد از طرف موتور باشد در سمت چپ قرار گرفته است .يکي از ويژگيهای مهم اين پمپ ها استفاده از قطعات سايشی تعويض شونده می باشد.اين پمپ ها دوتکه بوده و با روکش لاستيکی قابل تعويض براي پمپاژ سيالات داراي ذرات سايشی بالا مورد استفاده قرار مي گيرد.پروانه هاي مورد استفاده در اين پمپ ها نسبت به خاصيت سيال از مواد مقاوم به سايش و خوردگي شيميايی، از چدن آلياژی تا فولادهاي ضد زنگ قابل تغيير بوده و براي استفاده در دورهای 960rpmو1450rpmو 2900rpm پيش بينی شده است .
براي آب بندی اين نوع پمپها معمولا از نوارهاي گرافيتی و مكانيكال سيل استفاده می شود و در صورت نياز از سيال خارجی هم برای خنك كاری اجزای آب بندی ميتوان استفاده نمود . با توجه به وزن مخصوص و ويسكوزيته نسبتا بالای سيالات قابل پمپاژ، در اين پمپ ها از ياتاقانهای استاندارد و يا ياتاقان های مخصوص كار سنگين، استفاده ميگردد.

کاربردها:

برای پمپاژ مايعاتی مانند گل حفاری ، آب گل آلود(دارای شن و ماسه) ، دوغاب مصالح ساختمانی ، محلول موم ، مخلوط مواد نفتی سنگين ، صنايع نورد فولاد ، کاغذ سازی ، معادن و پمپاژ سيالات دارای ذرات سايشی بالا ، مي‌تواند مورد استفاده قرار گيرد.

مشخصات:

قطر خروجی : 50 تا 150 ميليمتر
ظرفيت آبدهی : تا 350 متر مكعب در ساعت
ارتفاع : تا 70 متر
درجه حرارت سيال در آب بندی : با نوار آببندی از 10- تا 110 درجه سانتيگراد
فشار تست : 10 بار

امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع پمپ های آب و آبرسانی و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد