پمپ لوارا خطي سيرکولاتور - چهار پل و دوپل

پمپ لوارا خطي سيرکولاتور - چهار پل و دوپل

تماس بگیرید
مالیات تماس بگیرید
تولید کنندگان
کد محصول: -
موجودی: عدم موجودی در انبار

بررسی اجمالی

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

توضیحات محصول

" برای اطلاع از قیمت  به روز محصولات ، لطفا تماس حاصل فرمائید . "

1-پمپهای خطی لوارا سری FC  داراي بدنه چدني و پروانه استينلس استيل بوده و با استفاده از تكنولوژي ليزري جوشكاري شده است و قادر به سیرکوله آب تا دمای 130 درجه سانتیگراد می باشند.

2-مدلهای موجود از سری پمپهای FC مدلهای FCE (كوپل بسته با اتصال به موتورهاي مخصوص) و FCS (شفت مجزا با موتورهاي استاندارد) می باشند .

3-پمپهای خطی سیرکولاتور لوارا فوق دارای کاربردهای متعددی از قبیل موارد زیر می باشند: 

   • سيركوله كردن آب داغ جهت سيستم هاي تاسيساتي و تهويه مطبوع

   • سيستم هاي شستشوي صنعتي با استفاده از آب داغ

4-کلیه پمپهای لوارا زیرمجموعه گروه زایلم آمریکا بوده و دارای یکسال گارانتی میباشند.

5-برای محاسبه دبی آب ( GPM) سیستم گرمایش ساختمان مقدار کیلو کالری مورد نیاز گرمایش ساختمان را بر عدد 2500 تقسیم نمایید و برای محاسبه دبی آب سیستم سرمایش نیز مقدار کیلوکالری سیستم سرمایش را بر عدد 1250 تقسیم نمایید ( و یا مقدار BTU بار سرمایش را بر عدد 5000 تقسیم نمائید ).

6-برای محاسبه موضوع مهم و حساس هد پمپ  سیرکولاتورمورد نیاز باید از روش محاسبه افت فشار طول مسیر لوله ها و یا تجارب مهندسین تاسیسات برای هر ساختمان استفاده نمود .
7-محاسبه و انتخاب پمپ  سیرکولاتور برای سیستمهای سرمایش و گرمایش  ساختمانها باید فقط  توسط  مهندسین با تجربه تأسیسات و براساس مشخصات طرح پروژه انجام پذیرد و درغیر اینصورت (حتی با وجود اجراء درست دیگر تجهیزات موتورخانه ) ممکن است سیستم با مشکلات عدیده ای مواجه گردد.

8-پمپ های خطی سیرکولاتور شرکت لوارا (LOWARA) بدلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی طراحی هیدرولیکی علاوه بر دارا بودن راندمان و بازده بالاتر از مدل های مشابه ، دارای دوام و طول عمر بالاتر، ابعاد کوچکتر ، کاهش تلفات گرمایی ونتیجتا" مصرف برق پایین تر ، سیل مکانیکی فابریک و کارکرد آرام و بدون صدا می باشند. 

امیدواریم با توجه به اطلاعات ارائه شده در خصوص انواع پمپ های سیرکولاتور و تخفیفهای مناسب، خرید از ایده آل نوین اولین انتخاب شما باشد .