شرکت مهندسی و صنعتی ایده آل امروز که از ابتدا در خصوص طراحی ، محاسبه ، ساخت ، اجرا و فروش انواع دستگاههای سرمایش ، گرمایش و تهویه مطبوع فعالیت می نمود با نگاهی به آینده و از سال 1366 تصمیم به ارائه جدیدترین اطلاعات انواع دستگاههای تهویه مطبوع ، گرمایشی و موتورخانه ، تجهیزات کنترل ، تجهیزات استخر ،سونا و جکوزی و ...   نموده است.

همواره تلاش کرده ایم با ارائه کامل ترین و جامع ترین مشخصات فنی ، گارانتی شرکتی محصولات و بروز ترین و مناسب ترین قیمت های گرو های مختلف تجهیزات معتبر تاسیسات مکانیکی در ایده آل امروز ، علاوه بر یاری شما عزیزان در امر انتخاب و خرید تجهیزات نسبتاً تخصصی تاسیسات ، حس مطبوع خرید بی دردسر از فروشگاه اینترنتی معتبر را نیز تجربه نمائید .

بنابراین با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده در ایده آل امروز از یک طرف و توانایی این شرکت در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی اصلی شرکت های تولید کننده ، شما می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز تهویه مطبوع،گرمایشی و موتورخانه ، تجهیزات کنترل ، استخر،سونا و جکوزی  و ... خود ، از برندهای مختلف را بصورت یکجا از شرکت ایده آل امروز تهیه نموده و خود را از دردسر های تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید .